Karmy dla pieska którą warto nabyć – zbadaj

Karmy dla pieska którą warto nabyć – zbadaj

Karmy dla juniorów – propozycja marki Pedigree
Firma Pedigree od lat zajmuje się produkcją karm dla psów. Razem z pragnieniami kupujących w ich ofercie można odnaleźć karmy dla dojrzałych psów, zaś także i takie dobrane dla szczeniąt. Jest więc to wyjątkowo istotne dlatego, że zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt oraz piesków dużych wyraźnie się różni. Więc z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Które pierwiastki odżywcze uzupełnia? W niniejszym wpisie postaramy się odpowiedzieć na owe zagadnienia i przedstawić ofertę marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach firma Pedigree opracowała dwa rodzaje żywności: karmy suche plus karmy mokre. Jeżeli chodzi o te kluczowe w ofercie firmy odnajdziemy 4 warianty karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszelkich odmian psów i 3 rodzaje karm dane dla piesków odmian miniaturowych wielkich i średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została wymyślona przez szereg doświadczonych ekspertów z myślą o tym, ażeby dać szczeniętom najwłaściwszy wzrost. W składzie karmy znajdziemy przede wszystkim mięso z kurczaka i także ryż, które są wspaniałe dla drobnych żołądków małych piesków. Również karmy Pedigree junior wzbogacona jest o skład witamin i minerałów w takiej ilości jaka jest niezbędna szczeniętom w czasie dużego przyrostu. Oprócz walorów odżywczych należałoby dodatkowo wspomnieć o pozytywach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jedynymi spośród łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niezwykle prosty. Zawiera zboża, znaczącą ilość mięsa (26%), oleje i tłuszcze plus substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
najwyższej jakości karma dla psa zobacz https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Prócz karmy suchej marka proponuje też mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (zatem również karma Pedigree w puszce lub w torebce) posiada świeże mięsne kąski skąpane w galaretce, która usprawnia przyswajanie elementów odżywczych wprowadzonych w karmie. Dzięki temuż żywność jest nie jeno świetna, ale też odżywcza i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior posiada mikroskładniki odpowiedzialne za solidne i także zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), polepszające odporność (witamina E plus minerały) oraz wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki wykorzystaniu delikatnych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Podsumowując oferta marki Pedigree w obszarze karm dla szczeniąt jest całkiem obszerna, umiemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak również suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Jednocześnie są to karmy zrealizowane przez markę, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i dodatkowo ciągle modyfikuje swoje produkty korzystając z na doświadczeniu własnym i fachowców z którymi współdziała. Dzięki temu są to zatem karmy znakomicie wpasowane do potrzeb mocno kształtujących się szczeniąt zarówno ze względu na walory kaloryczne, jak i także smakowe.