Legowisko dla szczeniaka – najaktualniejsze wzmianki

Legowisko dla szczeniaka – najaktualniejsze wzmianki

Sportowe szelki dla psiaka

Z psem możemy trenować rozmaite sporty: dogtrekking, bieganie, jazdę na rowerze bądź hulajnodze. Nie potrzebuje to być od razu zawodowy wysiłek, biegać czy jeździć na rowerze możemy z psem rekreacyjnie. Do tego niezbędne będą specjalistyczne, sportowe szelki dla psa. Takie szelki dla psów posiadają w ofercie między innymi norweska marka Non-stop Dog Waer, amerykańska RUFFWEAR, i krajowy producent Sali. Specjalistyczne, sportowe szelki dla psa wykonane są tak, żeby umożliwić czworonogowi komfort podczas wysiłku.
Do mniej intensywnych sportów wolno używać szelek dla psiaka zaprzęgowych, jednak właściwie jest stosować specjalne szelki przeznaczone do latania z pieskiem czy jazdy na rowerze.
tylko tutaj najlepsze psie akcesoria – legowiska

Firma Non-stop Dog Waer tworzy oprócz specjalnych szelek zaprzęgowych, szelki dla psa Line, do uprawiania różnorakich sportów biegowych. Są to zatem szelki perfekcyjnie przystosowane do budowy czworonoga, dostarczają ochronę szyi i dodatkowo pleców. Nie ruszają się w czasie biegu i nie powodują obtarć. Szelki dla pieska Line mogą być przydatne także na co dzień, szczególnie do długotrwałych spacerów. Są więc to szelki nadające się perfekcyjnie do dogtrekkingu.
Inne sportowe szelki dla czworonoga to zatem sportowo – turystyczne szelki Speed firmy Sali. Jest to wówczas spojenie klasycznych szelek rodzaju guard i uprzęży zaprzęgowej. Takie szelki dla psa również świetnie sprawdzają się w dogtrekkingu, jednak można uprawiać w nich amatorsko inne sporty. Szelki Speed można nadzwyczaj dobrze wpasować do wymiarów psa, posiadają dwa punkty regulacji. Szelki rozdzielają symetrycznie siłę, z którą piesek rwie, pozwalając mu na przyjemną i także efektywną pracę i swobodę ruchów. Szelki dla psa Speed są funkcjonalne i także łagodne, mają dwa miejsca przeznaczone do zapinania smyczy. Jedno, niedaleko obroży, służy do mocowania psiaka na spacer, inne do zaczepiania w czasie biegu, przejażdżki na rowerze albo długiej podróży.

Firma Sali tworzy także doskonałe szelki dla pieska „norweskie”, które także sprawdzają się przy ćwiczeniu amatorskich sportów z psem. Przeznaczone są dla psiaków, które zbyt silnie nie ciągną i dodatkowo odpowiednio postępują na komendy w ciągu biegu.
Szelki dla psiaka sportowe więc to też Front Range marki RUFFWEAR. Są to wówczas także wielofunkcyjne szelki, można zakładać je pieskowi na regularne spacery, i jeszcze używać przy uprawianiu rekreacyjnie treningów z czworonogiem. Szelki dla psa Front Range są proste w regulacji i dodatkowo wygodne, ich właściwością jest jednocześnie ekspresowe i także bezproblemowe zakładanie i także ściąganie. Mają, tak jak szelki Speed, dwa elementy do zapinania smyczy. Szelki posiadają odblaski, co poprawia bezpieczeństwo podczas spacerów po zmroku, i kieszonkę na identyfikator.
Gdy pragniemy uprawiać sport z psem potrzebujemy zakupić dla niego dobre, odpowiednie i także dopasowane do jego rozmiaru sportowe szelki dla psiaka.